Magazin

Hande Erçel Murat Dalkılıç İddialarına Son Noktayı Koydu

Hande Erçel, 3 yıldır büyük aşk yaşadığı evlenme planları yaptığı popçu sevgilisi Murat Dalkılıç ile ayrıldığı iddialarına son noktayı koydu. İlişkinin bittiğini kabul eden Hande Erçel, "Dost olarak kalabilmek en büyük hayalimiz" şeklinde konuştu.

FOX TV‘de Sen Çal Kapımı dizisi için Kerem Bursin ile kamera karşısında ter döken Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile ayrıldığına ilişkin haberlere açıklık getirdi.

hande erçel

3 yıllık aşkı Murat Dalkılıç ile aşklarının bittiğini kabul eden Hande Erçel, Murat Dalkılıç’ı tamamen hayatından çıkarmayacağını söyledi. Murat Dalkılıç ile sevgili olarak yürütemedikleri ilişkilerini dostluk çerçevesinde sürdürmek istediklerini söyleyen Hande Erçel, “Bu duruma saygı duyulmasını” istedi.

hande erçel murat dalkılıç açıklama

İŞTE HANDE ERÇEL’İN MURAT DALKILIÇ’LA AŞKI BİTİRDİĞİNİN AÇIKLAMASI

Hande Erçel, Murat Dalkılıç’a olan aşkının bittiğini bu sözlerle açıkladı: Bugün çıkan haberlerden sonra gündemi daha fazla meşgul etmemek adına konuya açıklık getirerek Murat’la ilişkimizi dostça bitirdiğimizi paylaşmak zorunda hissediyorum. Murat hayatımın en zor zamanları olarak hatırlayacağım günlerde bana sadece bir sevgili değil dost da olmuş kıymetli bir insandır. Bu yüzden ayrılık sonrası dostluğumuzu devam ettirmek tek istediğimizdir. Uzun yıllar sürmüş beraberliğin neticesinde arkadaş çevremizin de aynı olması normaldir. Haber yaparken bu durumu göz önüne almanızı ve anlayış göstermenizi rica ediyorum.”

murat dalkılıç bodrum gamze erçel

MURAT DALKILIÇ GAMZE ERÇEL İLE TATİLE ÇIKTI

Murat DalkılıçHande Erçel‘in kız kardeşi Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım ile Bodrum’a tatile gitti. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Erçel ile ayrıldıkları yönünde haberler çıkan popçunun tatili ise ikilinin hayranlarının kafalarını karıştırdı. Hande Erçel’in ‘Aşk bitti dostluk devam ediyor’ açıklamasının ardından ikilinin cephesinde yaşananlar netliğe kavuşmuş oldu.


Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 15:30

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı