Magazin

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç Ayrılığının Perde Arkası

    Merve Boluğur ile olan evliliği sonrasında uzunca gündemden uzak kalan Murat Dalkılıç ünlü genç ve oyunculuğuyla sürekli polemik olan Hande Erçel ile 2017 senesinden bu yana ilişki içerisinde. Bir barışık bir küs haberleri sürekli olarak gündemde dolaşıyordu ancak son noktayı Hande Erçel koydu ve ilişkiyi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile noktaladığını açıkladı. Evlenmeleri kesin gibi görünüyor ve sürekli bu yönlü konuşuyorlardı. Ancak ünlü çiftin son olarak dost kalarak ayrılma kararı aldığı netleşti. Alınan haberlere göre Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in kavgalı gürültülü ayrıldıkları gündeme bomba gibi düştü. Hatta bu iddialar üzerine doğruluk payı tam olarak bilinmemekle beraber Murat Dalkılıç’ın kalabalık bir kız grubu ile eğlendiği de fotoğraflar var olmadan ortaya atıldı. Ünlü popçunun bu tavırları yorum yapmaya hazır bekleyenler tarafından “Hemen de alıştı ayrılığa!” gibi bir yorumla yorumlandı.

    Azize dizisi ile beklenen ilgiyi toplayamayan Hande Erçel, dizi bittikten sonra kısa süreliğine eğitim almış ve oyunculuk kariyerine Kerem Bursin ile baş rollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı ile yeniden ekranlara döndüler ve reytingleri alt üst etmeye başladılar bile. E dizi başlayıp, üstüne bir de Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel adına, ona ithafen yazdığı Müjgan şarkısına klibi çıkınca bu ayrılık muhabbetinin de reklam olduğu iddia ediliyor. Bu iddialara bir tanesi de Hande Erçel ve Kerem Bursin’in sosyal medya paylaşımlarındaki enerjisi takipçiler tarafından çok beğeniliyor ve ikisi birbirine çok yakıştırılıyordu. Murat Dalkılıç’ın bir gün seti ziyaret ettiği biliniyor ve tüm bunlar bir araya getirildiğinde de ayrılığın arka perdesinde acaba Kerem Bursin mi var sorularını akıllara getirmeye başladı. Bütün bu iddialar boy gösterince Hande Erçel sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından dostça ayrıldıklarına dair bir açıklama getirdi.

    Hande Erçel, eski sevgilileri Ekin Mert Daymaz ve Mehmet Dinçerler ile ayrılık sonrası arkadaş kalmış ve arkadaşlığını da sürdürmekteydi. Bu konular gündemde konuşulurken Hande Erçel ile Murat Dalkılıç 2017 senesinde sevgili olmuşlar ve 10 aylık bir ilişki sonrası ayrılık kararı alınmıştı. İkili, ilişki boyunca birlikte yaşamışlar ve ilişki bitince doğal olarak evleri ayırmışlardı. Bu ikili, 2018 senesinin son dönemlerinde Hande Erçel’in annesini kanserden kaybetmesi sırasında Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel’in sürekli yanında olması ile yeniden bir araya gelmiş ve ilişkiye yeniden bir şans vermişlerdi. Yine birlikte yaşamaya başlayan çift, birçok haber yapılırken karantina dönemlerinde kirasını ödemekte zorlanan Murat Dalkılıç’a kira yardımı yaptığına dair haberler ile sürekli gündemde kalmışlardı. Bunların üzerine birkaç hafta önce, Murat Dalkılıç, Hande Erçel’in yeğeni Mavi ile fotoğraf paylaşmış ve altındaki tüm yorumlar darısı size tarzında olmasına, evlilik yolu açıkça görünmesine rağmen herkesi şaşırtarak ayrılığa karar verdiler.


Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 16:15

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı