Magazin

Her Fırsatta Dile Getirmişti! İşte Survivor Nisa’nın Aşk Paylaşımı

Adı Barış Murat Yağcı ile aşk dedikodularına karışan Nisa Bölükbaşı, son günlerde gündemden düşmüyor. Survivor 2020 yarışmasında birlikte yarıştığı Yağcı ile sarmaş dolaş dans etmesi, "Yeni bir aşk mı doğuyor?" dedirtmişti. Fakat ikiliden herhangi bir açıklama gelmemişti. Halen İstanbul'da olan Nisa Bölükbaşı aşkına dair paylaşım yaptı...

Tv8’in sevilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adını duyuran Nisa Bölükbaşı‘nın uzun süredir adı oyuncu Barış Murat Yağcı ile akş dedikodularına karışan Bölükbaşı, Survivor 2020 programının ardından Türkiye’den vazgeçmiyor. Hala İstanbul’da olan Nisa paylaşımlarında İstanbul’u ne kadar çok sevdiğini gösteriyor.

SURVİVOR NİSA’DAN AŞK PAYLAŞIMI

Survivor Nisa uzun süredir İstanbul’da ve ne zaman geri döneceği bilinmiyor. Survivor 2020 yarışmasında birlikte yarıştığı oyuncu Barış Murat Yağcı ile adı aşk dedikodularına karışmış sosyal medyada gündem olmuştu. Halen İstanbul’da olan Nisa Bölükbaşı aşkına dair paylaşım yaptı… İstanbul’u çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Nisa Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bunu tekrar gösterdi.

nisa bölükbaşınisa bölükbaşı


Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 10:33

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı