Magazin

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nden İlginç Kader Açıklaması!

Hercai dizisinde Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü, "Başarının kaderde yazılı olduğuna inanıyor musunuz?" sorusuna “Bir yumurtayı döllemek için elde edilen tek bir spermin sonucuyuz” ifadeleriyle cevap verdi.

Hercai dizisinde Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü, yaptığı açıklamalarda gündem oldu. 29 yaşındaki yakışıklı oyuncu, kendisine sorulan “Oyunculukta zirvede olmak neler hissettiriyor?” sorusuna, “Ben sadece kariyerimin başında olan bir aktörüm. Ülkemde ve yurtdışında önemli bir aktör olmak için yapacak ve öğrenecek çok şeyim var” cevabını verdi.

TEK BİR SPERMİN SONUCUYUZ

Akınözü, “Başarının kaderde yazılı olduğuna inanıyor musunuz?” sorusuna “Herkes başarılı olmak için doğdu. Her birimiz milyonlarca insan arasında hayatta kalan ve bir yumurtayı döllemek için elde edilen tek bir spermin sonucuyuz” şeklinde yanıt vererek şaşırttı.

hercai miran

BEYNİ YIKANMIŞ BİR ADAM

Hercai dizisinde hayat verdiği Miran karakterini anlatan Akınözü, “Miran beyni yıkanmış bir adam. Sevdiği kadından intikam almak istemesi zor bir şey. Bu karakteri anlamaya çalışmak kendimi keşfetmeme yardımcı oldu. Hercai ilgi gören bir proje” ifadelerini kullandı.

AİLEMDE ÇOK SAYIDA SANATÇI VAR

Aldığı ödüllere dair açıklama yapan ünlü oyuncu, “Ödüller önemli tabii ama bir çekim günü yeni bir şey keşfettiğimde kendimi daha fazla ödüllendirilmiş hissediyorum” şeklinde konuştu.

Maneviyata da önem verdiğini söyleyen Akınözü, “Ailemde çok sayıda sanatçı var. Bu yüzden oyunculuğa geçiş yapmam zor olmadı. Oyunculukta ilerlemek istedim” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı