Magazin

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’tan Şiddet Tepkisi: Sonuna Kadar Karşıyız

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a uyguladığı şiddet hakkında konuştu. İki yakın arkadaş, “Konunun içeriğini bilmiyoruz. Ama özellikle söylüyoruz, kadına şiddete sonuna kadar karşıyız” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a uyguladığı şiddetin yankıları hala devam ediyor. Peki çok ünlü Güven’e tepki gösterirken, Deniz Bulutsuz’a uygulanan şiddetin kabul edilemez olduğunu söyledi.

SONUNA KADAR KARŞIYIZ

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, önceki akşam Etiler’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Konuyla ilgili açıklama yapan ikili, “Kadına şiddete hayır! Konunun içeriğini bilmiyoruz ama şiddetin her türlüsüne karşıyız. Tekrar söylüyoruz, konunun içeriğini bilmiyoruz. Ama özellikle söylüyoruz, kadına şiddete sonuna kadar karşıyız” ifadelerini kullandı.

CEM YILMAZ DA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Ozan Güven’in yakın dostu Cem Yılmaz da bir süre sessiz kaldıktan sonra tepkisini dile getirmiş ve şiddet karşısında taraf olmak gibi bir durumunun söz konusu olamayacağını belirtmişti. Cem Yılmaz, Twitter hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

“Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın.

Sosyal medya üzerinden, bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm.”

NE YAŞANMIŞTI?

Deniz Bulutsuz, oyuncu Sevgilisi Ozan Güven hakkında şiddet iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Bulutsuz ayrıca, yüzündeki ve kolundaki morlukları da paylaşarak magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialara karşısında bir süre sessiz kalan Ozan Güven de darp raporu aldı ve kolundaki şiddet izlerini paylaştı. Pek çok ünlü isim Deniz Bulutsuz’a destek verirken, bazı isimler de Ozan Güven’i suçlamak için erken olduğunu düşünüyor.


Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 09:24

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı