Magazin

İddialar Bomba Gibi Düştü: Ünlü Çift Ayrıldı Mı? Serenay Sarıkaya Açıkladı

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın ayrıldığı iddiası sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü... İddialara isyan eden Sarıkaya, "Bir insanın bu kadar üstüne gelinmez ki" dedi.

Uçankuş, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz ilişkisinde bomba bir iddia ortaya atmıştı… Cem Yılmaz’ın bu ilişkiden yıprandığı ve Sarıkaya’dan ayrılmak istediği iddia edilmişti. 

Üstelik bir de Ozan Güven unsuru ortaya atıldı. Cam Yılmaz’ın yakın arkadaşı Ozan Güven‘in Serenay Sarıkaya‘ya plotonik aşık olduğu ve ilişkinin bitme nedeninde bu unsurun da payı olduğu yazıldı.

Tüm bu iddialar gündemi sallarken Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 

Serenay Sarıkaya’nın açıklaması şu şekilde:

“Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık!!! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha da serti zaten hazırda bekliyor. “Bu mesleği seçmenin bedellerinden”, “olacak o kadar ünlüsün”, “isminin olduğu her şey çok okunuyor, dikkat çekiyor”, “sesimizi çıkarmayalım büyümesin” deniyor. Kabul etmiyorum!!… Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolaüy oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak… Ben her iftiraya yok öyle değil diyemem ki. Bu ne kadar yorucu… Ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa, sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık. Ben bunların hiçbiri değilim ki… Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğim sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda. Neden beni ilgilendirmeyen konuların da an akahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında durduğum belli. Buna rağmen; seni oludğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden?… Bu çok eskide kalmadı mı artık? Güzel olanı değil de, kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeterer…!!!”

serenay


Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 13:32

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı