Magazin

İlker Kaleli, Akıcı İngilizcesi İle İzleyenleri Şaşkına Çevirdi

Öğretmen dizisinin başrol oyuncusu İlker Kaleli, akıcı İngilizcesi ile izleyenleri adeta büyüledi. 6 dili de akıcı bir şekilde konuşabilen Kaleli, sosyal medyada TT oldu.

Öğretmen ve Baraj dizilerinin başrol oyuncuları, NATPE V-Front programında konuştu. Oyuncular, dizide canlandırdıkları karakterler hakkında bilgi verdi. Ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin akıcı bir İngilizce ile kendini ifade etmesi sosyal medyada gündem oldu.

Medyapım ‘NATPE V-Front’ ile Öğretmen ve Baraj adlı drama projelerini anlattığı bir oturum düzenledi. Online yapılan panelde iki dizi yurtdışındaki izleyici kitlesine tanıtıldı. Öğretmen dizisinin başrol oyuncusu İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu, Baraj dizisinden ise Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük hayat verdikleri karakterlerle ve projeleriyle ilgili bilgiler paylaştı.

AKICI İNGİLİZCESİ BÜYÜLEDİ

Ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin kendisini anlatmak için söz aldığı sırada herkes şaşkına döndü. Akıcı ve aksanlı İngilizcesi ile kendine hayran bırakan ünlü oyuncu, sosyal medyanın da gündemine oturdu. Altı dil bilen ve altısını da aksanlı konuşan Kaleli Twitter’da TT listesine girdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı