Ekonomi

İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımı son başvuru ne zaman? Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımları için geri sayım başladı. 14 bin kişinin istihdam edileceği alımlarda vatandaşlar son başvuru gününü kaçırmamak adına başvuru şartlarını takip ediyor. Başvurular İŞKUR tarafından gerçekleşiyor.

İŞKUR İŞÇİ ALIMI BAŞVURU SAYFASI – 2020 SAĞLIK BAKANLIĞI

Sağlık Bakanlığı’na alınacak 14 bin kişilik, temizlik hizmetleri, koruma ve güvenlik hizmetleri ve klinik destek elemanı ilanına gösterilen aşırı yoğunluktan dolayı İŞKUR’un sayfası kilitlendi. İŞKUR’un başvuru sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

İŞKUR BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIYOR?

İŞKUR’un resmi Twitter hesabındaki mesaja göre, Sağlık Bakanlığı işçi alımı için başvurular sadece İŞKUR’un web sitesi, e-Devlet ve ALO 170 üzerinden yapılacak. İŞKUR’un kurum binalarında başvurular alınmayacak.

— İŞKUR (@TurkiyeIsKurumu) March 25, 2020

İŞKUR SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN SON?

Sağlık Bakanlığı 14.000 sürekli işçi alımı başvuruları, 26 Mart– 30 Mart 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) internet sitesi üzerinden yapılacak.

32 BİN PERSONEL ALIMINDA TERCİHLER BAŞLADI

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI TERCİH KILAVUZU 2020

ÖSYM, bugün yaptığı şu açıklama ile Sağlık Bakanlığı’na alımı yapılacak 18 bin personelin tercihlerinin alınmaya başlandığını duyurdu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı