Magazin

İsmail Hacıoğlu Tekerrür Etti: Yine Aynı Şekilde Boşandı

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu, 4 yıl önce evlendiği Duygu Kumarki ile tek celsede boşandı. Bir süre önce ayrılık kararı alan çiftin, geçtiğimiz cuma Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak yollarını ayırdığı öğrenildi.

Tv100’ün haberine göre, ikili adliyeye birlikte gitti. Duruşma başka bir davanın uzaması sebebiyle öğleden sonra görüldü. 3 yaşında Yemin adında kızları olan çiftin, duruşma saatine kadar bir restoranda oturup beklediği görüldü.

BOŞANMA 10 DAKİKA SÜRDÜ

Salona birlikte giden eski karı kocanın duruşması, 10 dakika sürdü. İddiaya göre çiftin ayrılma nedeni İsmail Hacıoğlu’nun öfke nöbetleri. Ünlü oyuncunun sinir anında evdeki televizyonu bile kırdığı ileri sürüldü.

ANNE BABA OLARAK HER ZAMAN YAN YANA OLACAĞIZ

İddiaya sosyal medyadan ortaya atan eski eş Duygu Kumarki, Ne kadar kaos, karanlık ve kan seviyorsunuz. İddia adı altında hiç kimseyi itham edemezsiniz. İsmail Hacıoğlu ile ben Duygu Kumarki Hacıoğlu, anne ve babayız. Karı koca olmaktan öte ve kızımızın mutluluğu bizim şahsi mutluluğumuzun çok üstünde öneme sahiptir. Biz karı koca olarak ayrılsak da anne baba olarak her zaman yan yanayız ve yan yana olacağız” dedi.

KIZLARI İÇİN BİR SÜRE DAHA AYNI EVİ PAYLAŞACAKLAR

Boşandıktan sonra da Hacıoğlu soyadını kullanmaya devam eden Kumarki’nin bir süre daha kızları için eski eşiyle aynı evi paylaşacağı öğrenildi.

ismail hacıoğlu

VİLDAN ATASEVER’LE DE ANLAŞMALI BOŞANMIŞTI

Vildan Atasever ile 2010 yılında evlenen İsmail Hacıoğlu, 2015 yılında yine anlaşmalı boşanmıştı. Boşanma sebebi ise geçimsizlik olarak gösterilmişti.

Atasever’in avukatı Esin Turhan Gürel yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Müvekkilim Vildan Atasever, 21.01.2015 tarihinde eşi İsmail Hacıoğlu’ndan şiddetli geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı olarak boşanmak istediklerini beyan etti. Taraflar 4,5 yıldır devam eden evliliklerini anlaşarak, sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırmışlardır. Müvekkilim ve eşi, evlilikleri süresince de özel hayatını topluma açmayan ve meslekleri ile gündemde kalmaya çalışan kişiler olup, yapılan bu açıklamayı yeterli buluyor, konuyla ilgili yapılan bu açıklama dışında hiçbir bilgiye itibar etmemenizi rica ediyoruz. Her iki taraf için de hassas olan bu süreçte özel hayatın mahremiyetine göstereceğiniz saygı, anlayış ve duyarlılığa teşekkür ediyoruz.”

ismail hacıoğlu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı