Magazin

İtalyanlar Can Yaman’ın Dondurmasını Yaptı!

İtalya’da geniş bir hayran kitlesi olan Can Yaman, İtalya’yı sallamaya devam ediyor. Yakışıklı oyuncunun İtalya’daki hayranları, ballı ve fıstıklı dondurmaya Can Yaman’ın fotoğrafını koyarak Can Yaman’ın adıyla satışa çıkardı.

Akdeniz ülkelerinde adından sıkça söz ettiren oyuncu Can Yaman, eski dizisi Erkenci Kuş dizisiyle İtalya’da fırtınalar estirmişti. Her hareketi İtalya’da gündem olan yakışıklı oyuncu için hayranları bu sefer öyle bir şey yaptı ki görenler hayret etti.
Şimdilerde Bay Yanlış dizisindeki performansıyla hayranlarını mest eden yakışıklı oyuncu için İtalya’daki hayranları Can Yaman adından dondurma satışı yapmaya başladı.

Öte yandan, İtalya’da sadece Can Yaman dondurması değil, parfüm, minder ve hatta mücevher bile satılıyor…
Adıyla çıkan ürünlere en son dondurma eklenen yakışıklı ismin dondurması, İtalya’nın Alenssandria bölgesinde satılıyor.
Yaman’ın İtalya’daki hayranları dizinin keyfini çıkarırken bu keyfe dondurmayı da dahil etti. Dondurmanın içeriğinde ise, bal, karamelize edilmiş incir ve fıstık sosu bulunuyor.


Lung’Orba dondurma salonunda satılmaya başlanan bu dondurmanın fikrini ise Barbara Buratto, Manuela Badino ve Pupa Di Salvio ortaya çıkardı. Kısa sürede çok satılan dondurmanın mucitleri “Onun şerefine yaptık. Türk cazibesine sahip bir tat yaratmayı düşündük” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı