Magazin

Kaan Yıldırım’la Maldivler Hayali Kuran Hadise, Rotayı Ege’ye Çevirdi

Sevgilisi Kaan Yıldırım’la Maldivler'de tatil hayali kuran Hadise’nin, koronavirüs salgını nedeniyle kararını değiştirdiği ve rotasını Ege'ye çevirdiği öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Hadise, koronavirüs salgını nedeniyle sevgilisi Kaan Yıldırım‘la kış aylarında yaptığı Maldivler tatili planlarını değiştirmek zorunda kaldı. Çiftin, salgının dünya genelinde etkili olması sonucu uçak biletini ve otel rezervasyonunu bir gün kala sonlandırdığı öğrenildi. Daha sonra Ege turu kararı alan ikilinin tekne kiraladığı ortaya çıktı.

Hadise ve Kaan Yıldırım, kardeşlerini de alarak mavi tura çıktı. Sevgilisi ile tatilde olan Hadise, sosyal medyadan sık sık paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.

PAYLAŞIMLARINA DEVAM EDİYOR

Hadise, InstaStory’den paylaştığı bir fotoğrafa “love is all we need” “Tek ihtiyacımız aşk” notunu düştü.

hadise paylaşım

Sonrasından Kaan Yıldırım tarafından çekildiği düşünülen başka bir fotoğrafa ise “And he is a beautiful man” “O güzel bir adam”, “but he is also a beautiful friend” “Aynı zamanda güzel bir arkadaş” notunu yazdı.

hadise paylaşım

hadise paylaşım

YURT DIŞINA TATİLE ÇIKACAKLAR

Evlenme planı yapan Hadise ile Kaan Yıldırım, salgın tehlikesinin azalması durumunda yıl sonuna doğru yurt dışı tatili yapacakları konuşuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı