Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e Ölüm Tehdidi! Soluğu Mahkemede Aldılar

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başar Dizer, ölümle tehdit edildikleri gerekçesiyle soluğu mahkemede aldı. Söz konusu kişinin Hazar Ergüçlü’yü de tehdit ettiği ortaya çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, ölümle tehdit edildikleri iddiasıyla Sinan Altıntaş hakkında suç duyurusunda bulundu. Hürriyet’te yer alan habere göre korunma talebiyle ilgili İstanbul Aile Mahkemesi’ne verilen dilekçede, Sinan Altıntaş’ın mesajlarında sürekli oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu ve ilişkilerinin Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer tarafından bozulduğunu dile getirdiği belirtildi.

‘AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL’ İDDİASI…

Kıvanç Tatlıtuğ ve Hazar Ergüçlü ‘Kuzey-Güney’ dizisinde birlikte rol almıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e Ölüm Tehdidi! Soluğu Mahkemede Aldılar

Mahkemeye sunduğu dilekçede Tatlıtuğ çiftinin avukatı, “Sinan Altıntaş, kız arkadaşı olduğunu öne sürdüğü Hazar Ergüçlü’yü getirmelerini istemiştir. Ancak Hazar Ergüçlü’yü kendisine götürmeleri halinde ölümden kurtulabileceklerini ısrarla söylemiştir. Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Hazar Ergüçlü’yü tanımamaktadır. Sinan Altıntaş’ın ailesi, oğullarının akli dengesinin yerinde olmadığını ve Tatlıtuğ çiftine şikâyetlerinden vazgeçmelerini söylemiştir. Sinan Altıntaş’ın ölüm tehditlerine devam etmesi üzerine ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur. Korunma kararı verilsin” ifadelerine yer verdi.

BİR AY YAKLAŞAMAYACAK…

Söz konusu başvurunun ardından mahkeme, Sinan Altıntaş’ın 1 ay süreyle Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bulunduğu konuta ve işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine hükmetti.

Hazar Ergüçlü’nün fanı olduğu iddia edilen söz konusu şahısla ilgili ünlü oyuncunun menajerlik ajansı açıklamada bulundu: “Hazar Ergüçlü, söz konusu şahsı hiç tanımamaktadır. Bu şahısla ilgili bilinen, zaman zaman yakın çevresine mesajla ulaşarak tehditkar yaklaşımlar göstermesinden ibarettir.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı