Spor

Medipol Başakşehir’den milli dayanışma kampanyasına destek

Başakşehir Kulübü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına 2 milyon 14 bin TL’lik katkıda bulunacağını açıkladı.

Başakşehir’in yaptığı açıklama şu şekilde:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına İstanbul Başakşehir Kulübü olarak tam destek veriyoruz.
Devletimizin ihtiyaç sahiplerine destek olma çalışmasına kulübümüz adına yönetim kurulumuz 1 milyon 14 bin TL, futbolcularımız, teknik ekibimiz ve personelimiz de 1 milyon TL olmak üzere toplam 2 milyon 14 bin TL ile katkıda bulunmuştur.

Her zaman olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin yanındayız. Bu zor günleri el ele vererek hep birlikte aşacağız. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.”

Edin Visca’dan büyük vefa! Uzun süredir Türkiye’de futbol kariyerini sürdüren Medipol Başakşehir’in başarılı futbolcusu Edin Visca, corona virüsü salgını nedeniyle ihtiyacı olan 1000 aileye erzak yardımında bulundu. Edin Visca’nın bu hareketi büyük destek topladı. Yorumlarda “Helal olsun sana” ifadeleri yer aldı.haberin devamı

DİĞER

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı