Magazin

Mehmet Şef Çıldırdı: ‘Oğlum Çık Git’

MasterChef Türkiye yeni bölümde Furkan Yalçın'ın Danilo Zanna'ya söyledikleri Mehmet Yalçınkaya'yı çok sinirlendirdi. Mehmet Yalçınkaya yarışmacıya "Oğlum çık git" diyerek tepki gösterdi.

Survivor’un finalinin ardından Tv8’in reyting rekortmeni olan MasterChef Türkiye 2020 hızlı başladı. Diskalifiye şokunun yaşandığı programda eleme anında ortam bir anda gerildi. MasterChef Türkiye’de yeni bölümde yine düellolarda yarışmacılar birbirlerine meydan okudu. Aykan Aykaç, Oktay Uğur ve Furkan Yalçın‘ın kozlarını paylaştığı bölümde eleme anında ortam gerildi ve ortaya ilginç sahneler çıktı…

masterchef

MEHMET ŞEF ÇILDIRDI: ÇIK GİT

Aykan Aykaç ve Oktay Uğur’un elemede isminin söylenmesinden sonra gerekçeler açıldı. Furkan Yalçın Danilo Zanna’a “Ben bir şef olarak sizden şunu beklerdim; ben sizi eğitirim, ben seni toparlarım demenizi beklerdim” dedi.

Danilo Zanna ise bu tepkiye “Burası onun yeri değil ki burası bir okul değil” dedi. Furkan ise açıklamasında ısrarlı olup “Şef aynı zamanda öğretmendir, uygulatır” deyince Mehmet Yalçınkaya çok sinirlendi ve şöyle tepki gösterdi: “Sen ne demeye çalışıyorsun ya kazandın yarışmaya çık git! Oğlum çık!”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı