Magazin

Merve Boluğur Aradığı Kumralı Buldu! Yüzünü İlk Kez Paylaştı

Daha önce ‘Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor’ diyen Merve Boluğur, yeni sevgilisiyle fotoğrafını ilk kez takipçileriyle paylaştı. İkilinin yeni karesi ‘Merve aradığı kumralı sonunda buldu’ dedirtti.

Murat Dalkılıç’la boşandıktan sonra uzun bir süre yalnız kalan Merve Boluğur, yeni sevgilisinin fotoğrafını ilk kez paylaştı. Boluğur, önceki akşam Instagram’dan yaptığı paylaşımda aşk sinyallerini vermiş ancak sevgilisinin yüzünü göstermeyi tercih etmemişti.

“GERÇEK…”

İlerleyen saatlerde Alaçatı sokaklarında sevgilisiyle birlikte objektiflere yansıyan oyuncu, bu kez Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Merve Boluğur’un Kalpli Paylaşımındaki Sevgili Ortaya Çıktı . . Bugün erkek arkadaşını yüzü gizli bir şekilde paylaşarak yeni bir ilişkiye başladığını duyuran Merve Boluğur, saatler sonra sevgilisiyle birlikte Alaçatı sokaklarında el ele görüntülendi. @magazinkuryesi . . #mervebolugur #merveboluğur #magazin #magazinburada #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sevgilisinin yüzünün net bir şekilde görüldüğü fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Merve Boluğur, altına da kalpli yüz emojisi koydu ve “Gerçek” notunu düştü.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Merve Boluğur, MAgazinburada.net kameralarına daha önce verdiği bir röportajda “Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor” demişti. Oyuncunun yeni sevgilisi, ‘Merve aradığı kumralı sonunda buldu’ yorumlarına neden oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı