Magazin

Murat Boz Dert Yandı: ‘Ben de Taciz Mesajları Alıyorum’

Murat Boz, gündemdeki şiddet olayları hakkında açıklamalarda bulundu. Bir erkek olarak kendisinin de taciz içerikli mesajlar aldığını ifade eden Boz, ancak söz konusu mesajlarla moralini bozmamaya çalıştığını belirtti.

Murat Boz, önceki gün spor sonrası objektiflere yansıdı. Gündemdeki şiddet haberlerinin artması hakkında konuşan şarkıcı, bir erkek olarak kendisinin de taciz içerikli mesajlar aldığını ifade etti.

“CEZALAR CAYDIRICI OLMALI…”

Son dönemde ünlüler dünyasında da artan şiddet olayları ile ilgili konuşan Boz, “Maalesef son dönemde üst üste talihsiz olaylar yaşadık. Tabii ki olmaması dileğimiz. Daha caydırıcı cezalar olmalı Şiddetle kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan sosyal medyada kendisinin de bir erkek olarak taciz mesajları aldığını söyleyen Boz, “Evet taciz mesajları geliyor ama her şeyi de bu kadar ciddiye almamak lazım” diyerek moralini bozmamaya çalıştığını söyledi.

Karantina sonrası tek bir tatil planı yaptığını söyleyen Murat Boz, ailesini özlediğini ve onların yanına gideceğini de sözlerine ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı