Magazin

Murat Övüç’e Takipçisinden Gelen Mesaj Şok Etti

Söylemleriyle gündem olan fenomen Murat Övüç, Ertem Şener'in Sorgu Odası Youtube kanalına konuk oldu... Övüç, açıklamalarıyla çok konuşuldu.

Murat Övüç son günlerde giderek artan sosyal medya fenomenlerinden biri. Kendine has tarzıyla ve argo diliyle zaman zaman tepki çeken Murat Övüç’ü instagram’da 2.4 milyon kişi takip ediyor.

Ertem Şener‘in sorularını yanıtlayan Övüç “Ben normal mütevazi yaşayan biriyim, benim hayat arkadaşım var 12 yıldır birlikteyiz bizim bir kare fotoğrafımız yoktur. Benim özelim dört duvar arasındadır kimse bilmez. Her şey seks değil o benim akıl hocam çok seviyorum onu. Amerika’da pırlanta tasarımcısı paraya da ihtiyacı yok” dedi.

İLGİNÇ HİKAYESİ ORTAYA ÇIKTI

Şener Övüç’den kendisine gelen ilginç mesajlardan birini anlatmasını isteyince ortaya garip bir hikaye çıktı. İşte duyanların ağızlarının açıkta kaldığı hikaye:

“Hanımefendi benim videolarımı izliyor bir gün kocasına da gösteriyor. Ya ben bayılıyorum Murat abiye filan diye; kocası bağırıyor ‘kapat ulan şu i.neyi’ diye… Kadın kocasına bir şey diyemiyor kapatıyor. Aradan iki gün geçiyor kadın diyor ki yatak odasından sizin sesiniz geliyor eşim kah kah kah gülüyor. Yatak odasına koşa koşa bir gittim kocam sizi izliyor. Ulan karı demiş bu Murat kadar işveli cilveli ol dile benden ne dilersen demiş.”


Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020, 15:37

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı