Spor

Muslera ve Patirica’dan Gazi Üniversitesi’ne ekipman desteği

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, corona virüsüne karşı başlatılan mücadeleye büyük bir destek vererek bir kez daha büyük alkış topladı. Tecrübeli file bekçisi ve eşi Patirica Muslera Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne corona virüsünden korunmayı sağlayacak ekipman desteğinde bulunduğu açıklandı.

Corona virüsü salgını ile mücadele etme konusunda anlamlı bir adım atan Galatasaray’ın başarılı kalecisi Fernando Muslera ve eşi Patricia Muslera, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne corona virüsünden korunmayı sağlayacak ekipman desteğinde bulundu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gazi Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hakan Tutar, şu ifadeleri kullandı: “Fernando Muslera ve eşi Patricia Muslera, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne virüsten korunmayı sağlayacak ekipman desteğinde bulundu. Bu unutulmaz destekleri için tüm çalışanlarımız adına kendisine teşekkür ederiz.”

Claudio Taffarel’den flaş itiraf! Galatasaray’ın 1996-2000 kadrosundaki efsane isimlerden biri olan Claudio Taffarel İtalyan basınına samimi bir itirafta bulundu. Galatasaray kariyerinden sonra Parma formasını da terleten ardından Empoli ile anlaşan Taffarel’den Empoli itirafı geldi. Claudio Taffarel, arabasının bozulmasının ardından kariyerinin bittiğini anladığını söyledi.haberin devamı

DİĞER

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı