Magazin

Nişanlısını Darp Eden Özer Arkun’dan İkinci Açıklama: Özür Dilerim

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, sevgilisini darp ettiği iddialarının ardından sosyal medyadan ikinci kez açıklama yaptı...

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, evlilik hazırlığı yaptığı Burcu Yılmaz’ı darp ettiği iddialarının ardından sosyal medyadan ikinci kez açıklama yaptı. Sarp fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından solist Arkun’un konserleri de bir bir iptal olmuştu.

Sıla ile aynı sahneyi paylaşan Arkun’a bir tepki de Sıla’dan gelmişti. Sıla, yaptığı açıklama ile Özer Arkun ile hem arkadaşlığını hem de iş ilişkisini bitirdiğini açıklamıştı.

“ÇOK ÜZGÜNÜM”

Özer Arkun, yaşanan olayı ‘kazaen oluşan bir durum’ olarak nitelediği özür mesajı yayınladı. Arkun, mesajında şu satırlara yer verdi:

“Evlilik hazırlığında olan iki sevgili arasında yaşanan bir tartışmanın kamuoyuna farklı yansıtılmasından dolayı çok üzgünüm. Suçlamaları kabul etmemekle beraber adli sürecin sonunda gerçeklerin ortaya çıkacağı günü sabırla bekliyorum. Aramızda geçen tartışma sırasında kazaen oluşan bu durumun, her ne kadar bu topraklarda yaşanılan kadına şiddet olayları ile alakası olmadığını bilsem de bu şekilde yansıması beni çok üzdü. Böylesine hassas bir konunun içerisinde istemeyerek de olsa adımın geçmesinden dolayı çok üzgünüm. En başta rahmetli annem ve tüm annelerden, çocuklarımdan, yol arkadaşlarımdan, Burcu’dan, ailesinden ve bütün kadınlardan özür dilerim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı