Magazin

Olayların Adamı Ufuk Bayraktar Cihangir Sokaklarında Öfke Saçtı!

Son dönemde eşini aldattığı ve şiddet iddialarıyla adı gündeme gelen oyuncu Ufuk Bayraktar, Cihangir sokaklarında görüntülendi. Oldukça sinirli olduğu gözlenen Ufuk Bayraktar'ın sinirden eli ayağına dolaştı! Öfkesini çıkarmak için gazetecilerin üzerine yürüyen Ufuk Bayraktar, önüne gelene hakaret edip gecenin karanlığına karıştı.

Son dönemde eşini aldattığı ve şiddet iddialarıyla adı gündeme gelen oyuncu Ufuk Bayraktar, Cihangir sokaklarında görüntülendi.

ufuk bayraktar

Oldukça sinirli olduğu gözlenen Ufuk Bayraktar’ın sinirden eli ayağına dolaştı! Öfkesini çıkarmak için gazetecilerin üzerine yürüyen Ufuk Bayraktar, önüne gelene hakaret edip gecenin karanlığına karıştı.

UFUK BAYRAKTAR EVLİ OLDUĞU HALDE BAŞKA KADINLARA MESAJ ATINCA İFŞA OLDU!

Geçtiğimiz günlerde evli olmasına rağmen başka kadınlarla olan konuşmaları ifşa olan oyuncu Ufuk Bayraktar yine gündem oldu.

ufuk bayraktar ihanet mesajı

Önceki akşam Cihangir’de görüntülenen oyuncu, gergin tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

ufuk bayraktar mesaj

HAKARETLER SAVURDU

Uçankuş’ta yer alan habere göre: Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Karaeski‘nin gençliği karakteri ile dikkat çeken oyuncu Ufuk Bayraktar, önceki akşam da Cihangir’de olay çıkardı.

ufuk bayraktar cihangir

Agresif tavırlarıyla habercilerin üzerine yürüyüp hakaretler savuran Bayraktar, söylene söylene gecenin karanlığında kaybolup gitti.


Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 20:40

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı