Magazin

Oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat Eşine Böyle Poz Verdi!

Geçtiğimiz hafta meslektaşı Cansel Elçin ile nikah masasına oturan oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, balayında eşine verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı.

Uzun zamandır aşk yaşayan oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat ve Cansel Elçin, geçtiğimiz hafta aile yakınlarının ve arkadaşlarının katıldığı sade bir tören ile evlenmişti.

zeynep tuğçe

Nikah sonrası tatile çıkan ikiliden Bayat’tan ilk paylaşım geldi.

30 yaşındaki oyuncu, eşi Canse Elçin’e verdiği balayı pozunu instagram hesabına ekledi. Zeynep Tuğçe Bayat’ın paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

zeynep tuğçe
 

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT KİMDİR?

Zeynep Tuğçe Bayat, 1990 yılında Mersin’de doğdu. Zeynep Tuğçe Marmara Üniversitesi’nde hukuk eğitimi aldı. Üniversite eğitimi aldığı dönemde, özel tiyatrolarda sahne arkasında çalıştı. Ardından oyunculuk yapmaya başlamasıyla kamera karşısına geçti. Ardından pek çok dizi ve filmde yer aldı.

2009’da yayınlanmaya başlayan “Arka Sıradakiler” isimli dizi ile kamera önüne geçti. “Gönülçelen” isimli dizide “Nevra” karakterini canlandırdı. 2011’de “Yıldız Masalı” isimli dizide “Pelin” karakterini canlandırdı. 2014’te “Ah Neriman” isimli dizide “Yeşim” karakterini canlandırdı. 2015’te “Çilek Kokusu” isimli gençlik dizisinde “Gonca” karakterini canlandırdı.

zeynep
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı