Magazin

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz’un Adli Tıp Kurumu raporları Ortaya Çıktı!

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz’un Adli Tıp Kurumu raporu tamamlandı. Uzmanlar, Bulutsuz’un darp izlerinin basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte olmadığına dair kanaat getirdi. İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz arasındaki darp olayı savcılığın talebiyle Adli Tıp Kurumu uzmanı tarafından değerlendirildi. İstanbul Adli Tıp Şube Müdürü tarafından düzenlenen raporda, Ozan Güven’deki yaralanmanın yaşamını tehlikeye sokmadığı ve basit bir tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte olduğunu belirtti. Raporda, Deniz Bulutsuz’un vücudunda yer alan darp izlerinin ise kişinin yaşamını tehlikeye sokmadığı ancak basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte de olmadığı görüşüne yer verildi. Müdürlük, ikiliye ati adli vaka raporlarını inceleyerek savcılığa bildirdi.

OZAN GÜVEN’E DAİR RAPOR

Öte yandan raporda, Ozan Güven’in adli vaka raporunu 14 Haziran’da darp ifadesiyle geldiği özel bir hastaneden aldığı bilgisi yer aldı. Ayrıca Güven’in burnunda şişlik, yüzünde çok sayıda abrazyon ve sıyrık, sağ ön kol iç yüzde yaygın abrazyon, sol el, sırtında ekimoz olduğunun yer aldığını belirten adli tıp uzmanı, yaralanmanın yaşamını tehlikeye sokmadığını, basit bir tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte olduğu kaydetti.

DENİZ BULUTSUZ’A DAİR RAPOR

Deniz Bulutsuz’da görülen bulguların kişinin yaşamını tehlikeye sokmadığını belirten adli tıp uzmanı ancak basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte olmadığına dair kanaatini belirtildi.

Deniz Bulutsuz’un olayın ardından yapılmış muayenesine ait harici bulguları gösterir belge bulunmadığını belirten adli tıp uzmanı ilk muayenesinin kendi şubelerinde 18 Haziran’da yapıldığını belirtti. Raporda 28 yaşındaki Deniz Bulutsuz’un yapılan muayenesinde abajurla yaralanması sonucu çene ucunda 1×0,3 santim iyileşmekte olan yara, kafasının duvara yan şekilde çarpması sonucu sol göz içinde ve çevresinde morarma, sol kol dış alt kısmında 4×5 santim, sağ kol iç kısımda 6 santim morarma bulunduğu, kolların çeşitli yerlerinde morluklar ve cam kesiği, kalça ve uyluk bölgesinde çok sayıda morluk, merdivenden yuvarlanmaya bağlı sol diz kısmında morluklar ve baş parmak altında cam olabileceği ifade edilen yara, Bulutsuz’un beyanıyla gözde hafif puslu görünüm tespiti yer aldığı belirtildi.

Raporda Deniz Bulutsuz’un içinde cam olabileceğini belirttiği baş parmak altında yara nedeniyle ortopedi muayenesinin yapıldığı, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bilgisayarlı beyin tomografisinin çekildiği de belirtildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı