Magazin

Özge Borak, Kendisini Organik Tarıma Verdi!

Normalleşme süreci sonrası tatil için Avşa Adası’na giden oyuncu Özge Borak, organik tarıma merak saldı. Olgunlaşan domatesleri dalından toplayan Borak, o anları Instagram hesabından paylaştı.

Koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir evinde karantinada kalan ünlü oyuncu Özge Borak, normalleşmeyle birlikte soluğu Avşa Adası’nda aldı. Babasının yanında tatil yapan Borak, organik tarıma merak sardı. Bahçesine kavun eken Özge Borak, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

AVUÇ İÇİ KADAR AMA BİZE YETİYOR

Fotoğrafının altına yazdığı notta herkese güzel bir hafta dileyen Özge Borak, “Bir süre bağdır, bahçedir çok duyarsınız benden. Sebzeyi, meyveyi dalından kendin koparıp yemek gibisi yok. Hele ki kendi bahçenden olunca daha bir başka. Öyle dönümlerce bahçemiz yok, avuç içi kadar ama bize yetiyor” ifadelerini kullandı.

NE GÜZEL ŞEY TOPRAKLA UĞRAŞMAK

Merhum dedesinden kalan iki ağacı olduğunu anlatan Borak, notuna şu sözlerle devam etti: “Rahmetli dedemden kalma iki ağacımız var; armut ve erik. Yakında şeftali de olur, o daha fidan olmasına rağmen üstünde var birkaç tane. Bugün de kışın babamın saksılarda yetiştirdiği kavunları ektim bahçeye. Öptüm seni kavun, tutmamazlık etmeyin haaa. Ne güzel şey toprakla uğraşmak, bayılırım. Yarın da biber, salatalık fidesi alıp, onları dikeriz. Bence yaparız; değil mi baba?”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Hepimize güzel bir hafta olsun. ???? Bir süre bağdır, bahçedir çok duyarsınız benden. Sebzeyi, meyveyi dalından kendin koparıp yemek gibisi yok. Hele ki kendi bahçenden olunca daha bir başka. Öyle dönümlerce bahçemiz yok, avuç içi kadar ama bize yetiyor. Rahmetli dedemden kalma iki ağacımız var; armut ve erik. Yakında şeftali de olur, o daha fidan olmasına rağmen üstünde var birkaç tane. Bugün de kışın babamın saksılarda yetiştirdiği kavunları ektim bahçeye. Öptüm seni kavun, tutmamazlık etmeyin haaa. Ne güzel şey toprakla uğraşmak, bayılırım. Yarın da biber, salatalık fidesi alıp, onları dikeriz. Bence yaparız; değil mi baba? ????????????

Özge Borak (@borakozge)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı