Magazin

Özlem Yıldız Aşk İddialarını Yalanladı

Ünlü sunucu Özlem Yıldız, bir erkek arkadaşıyla beraber Yeniköy’de balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Sadece arkadaş olduklarını belirten Yıldız, hayatında biri olursa saklamayacağını söyledi. İşte Detaylar…

Önceki akşam Yeniköy’deki bir balıkçıda arkadaşı ile yemek yiyen Özlem Yıldız içerde yemek yediği erkek arkadaşıyla bir ara el ele görüntülendiği söylenince aşk iddialarını yalanladı.

“BU BENİM HAYATIM”

"BU BENİM HAYATIM"

Mekandan Özlem Yıldız’la birlikte çıkan arkadaşı kameraları görünce hızla uzaklaşırken,  Yıldız gazetecilerin sorularını yanıtlamayı tercih etti. Güzel sunucu, içerde yemek yediği erkek arkadaşıyla bir ara el ele görüntülendiği söylenince aşk iddialarını yalanlayarak “arkadaşım, öyle bir durum yok” dedi. Erkek arkadaşının kameraları görünce kaçması sorulduğunda ise,  “Bu benim hayatım, benim mesleğim. Bu işin bedeli olarak yıllardır magazinle beraberim. Ama herkes magazin sevmek zorunda değil.” şeklinde bir cevap verdi. Hayatında biri olursa saklamayacağını da belirten Yıldız, hızla uzaklaşıp arkadaşının peşinden gitti.


Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 16:22

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı