Magazin

Pembe Sweatshirt Aşkı Ele Vermişti: İddialar Doğru Çıktı

Geçtiğimiz günlerde bikinili fotoğraflarıyla gündeme gelen Youtuber Duygu Özaslan, yeni sevgilisi basketbolcu Can Maxim Mutaf'la ilk kez el ele görüntülendi

Aldığı fazla kiloları ve selülitleriyle dikkat çeken sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan’ın gizli aşkı ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde bikinili fotoğraflarıyla gündeme gelen Youtuber Duygu Özaslan, yeni sevgilisi basketbolcu Can Maxim Mutaf‘la ilk kez el ele görüntülendi

İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI

Son dönemde magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Duygu Özaslan’ın fotoğraflarından birinde pembe sweatshirt detayı dikkat çekmişti.

DUYGU MAKSİM

O pembe sweatshirt, Özaslan’ın da takip ettiği basketbolcu Can Maxim Mutaf’a ait olduğu öne sürülmüştü.

duygu

EL ELE GÖRÜNTÜLNDİLER

Duygu Özaslan ve Can Maxim Mutaf bu fotoğrafların ardından çok geçmeden el ele görüntülendi. İzmir’in Urla kentinde tatil yapan çiftin fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı.

Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf

FOTOĞRAFLARI SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLMUŞTU

Paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren Duygu Özaslan’ın photoshop’suz kareleri geçtiğimiz hafta sosyal medyanın gündeminde yer almıştı. Duygu Özaslan, gelen eleştirilerin ardından Twitter hesabından, “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” paylaşımını yapmıştı.

Duygu Özaslan

Bir Twitter kullanıcısı durumu, “Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor…” diyerek eleştirdi. Bu yoruma Twitter’da beğeni yağdı.

Duygu Özaslan daha sonra ise, Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıkladı. Özaslan, “Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı