Magazin

Reha Özcan’dan Ozan Güven Yorumu: ‘Adam Değil’

Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca karakterini canlandıran Reha Özcan, Ozan Güven'in sevgilisine şiddet uyguladığı iddiasıyla ilgili yorum yaptı. Özcan, " Meşhur olabilirler, oyuncu değillerdir. Benim için kadına şiddet uygulayan kişi adam değildir" dedi.

Mucize Doktor‘un Adil hocaReha Özcan ekip toplantısı çıkışı gazetecilerin soruları yanıtladı. İşini çok özlediğini belirten oyuncu Reha Özcan, “Süreç boyunca hepimiz çok korktuk ama yaşama sevincimizi kaybetmemeye çalıştık” dedi.

Ailesine karantinada daha çok zaman ayırdığını belirten Özcan “Karantina dönemini özleyeceğim diye korkuyorum ama artık eşimle ve çocuklarımla daha kaliteli zaman geçireceğim” diye konuştu.

OZAN GÜVEN OLAYINA YORUM YAPTI

Mucize Doktor dizi ekibinin 2. sezon ilk buluşmasından önce kameralara konuşan Reha Özcan, her türlü şiddete karşı söz söyledi. Ünlü oyuncunun sözleri son derece ağırdı.

Reha Özcan açıklamasında şunları söyledi, “Kişiler üzerinden konuşmayalım. Bu ülkede şiddet diye bir olgu var. Bu kadına, erkeğin erkeğe, polisin vatandaşına, vatandaşın vatandaşına uyguladığı şiddet olarak bakmamız gerekiyor. Bir oyuncunun kas ve duygu kontrolü içinde yapmış olduğu bir iştir oyunculuk. Eğer bunu geçiyorsa oyuncu değildir. Meşhur olabilirler, oyuncu değillerdir. Benim için kadına şiddet uygulayan kişi adam değildir.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı