Magazin

Şahan Gökbakar’dan Kadına Şiddete ‘Dişi Yakarış’lı Destek

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medyada yayılan ve kadına şiddete dikkat çekmeye çalışan bir akıma destek verdi. Gökbakar, yıllar önce televizyon ekranlarında yayınlanan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programında yarattığı Dişi Yakarış tiplemesinin siyah beyaz bir karesini paylaştı...

Recep İvedik filmleri ile adından söz ettiren Şahan Gökbakar kadınların başlattığı sosyal medya akımına destek verdi. Ünlü kadınların, kadına şiddete dikkat çekmek adına siyah beyaz fotoğraflarını paylaşması üzerine meydan okumaya Şahan Gökbakar da katıldı.

KADINA ŞİDDETE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN…

Karantina döneminde yaptığı paylaşımlarla sadece mutfakta ne kadar hünerli biri olduğunu değil aynı zamanda gündemi ne kadar yakından takip ettiğini de gösteren Şahan Gökbakar, bu defa kadına şiddet konusunda dikkat çekmek üzere başlatılan bir meydan okumaya dahil oldu.

şahan gökbakar

Yıllar önce televizyon ekranlarında yayınlanan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programında yarattığı Dişi Yakarış tiplemesinin siyah beyaz bir karesi ile meydan okumaya katılan Gökbakar, bu kareye ‘Cengiz’ notunu düştü ve o da meydan okumada bulundu.


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 12:33

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı