Magazin

Seda Sayan Kafaları Karıştırdı: ‘Gelinini Seviyor Mu?’

Sık sık oğlu Oğulcan Engin'in sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'nu öven Seda Sayan, bu defa kafaları karıştırdı... Safiye Soyman, muhabirlerin röportaj yaptığı sırada Seda Sayan'a “Peki gelinini seviyor mu, onu bir sorun bakayım.” sözleriyle imalı bir çıkış yaptı. Bu çıkışa Sayan'dan bir cevap gelmedi.

Seda Sayan ve Safiye Soyman, Bodrum’da bir araya geldi. Soyman’ın, Ezgi Eyüboğlu hakkında söylediği bir cümle kafaları karıştırdı.

Celil Nalçakan önceki akşam Yalıkavak Cundalı’da sahneye çıktı. Oyuncuyu dinlemeye gelenler arasında Seda Sayan, Safiye Soyman ve Ece Erken de vardı.

SAFİYE SOYMAN KAFALARI KARIŞTIRDI

Ekip çıkışta birlikte poz verdi. Seda Sayan’a “Oğulcan Engin, Ezgi Eyüboğlu’yla aşk yaşıyor. Kaynanalık yapar mısınız gelininize?” sorusu yöneltildi. Ünlü sanatçı gülerek “Ben kaynanalık yapmam” yanıtını verdi.

‘GELİNİNİ SEVİYOR MU SORUN BAKAYIM’

O sırada lafa giren Safiye Soyman, “Peki gelinini seviyor mu, onu bir sorun bakayım.” sözleriyle imalı bir çıkış yaptı. Soruya net yanıt vermeyen Sayan, “Safiye Allah aşkına, oğlum kimi seviyorsa onunla evlenir.” dedi.

Muhabirler soruyu tekrar sorunca da sanatçı “Bende topuklu ayakkabı var. Yürümekte zorlanıyorum, yanlış anlaşılmasın” diyerek röportajı noktaladı. (Kelebek)


Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2020, 10:54

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı