Magazin

Seda Sayan’dan Dikkat Çeken Çıkış! ‘Acun Ilıcalı’dan Önce…’

Seda Sayan, önceki akşam Jülide Ateş'in sunduğu 40 programına konuk oldu. Birçok konuda çok konuşulacak açıklamalarda bulunan Sayan’ın Acun Ilıcalı ile ilgili itirafı ise dikkat çekti.

Seda Sayan, önceki akşam Haber Global ekranlarında yayınlanan Jülide Ateş’in sunduğu 40 programının konuğu oldu. Sayan, programda özel ve iş hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“YAŞARKEN AFFETTİM…”

“Biz çok fakirdik” diyen Seda Sayan, o günlerde kendi kendine “Bu adam neden içiyor, neden içip içip karısına zulmediyor, neden çocuklarına zulmediyor, neden şiddet?” diye sorular sorduğunu söyledi. Devamında ise “Ben o nedenleri demek ki tolere edebiliyordum ki, onu affettim” şeklinde konuşan Sayan, sözlerini şöyle tamamladı: “Affettim. Ablam affetmiyor, ablama diyorum ki rahat bırak kendini, bırak artık. Babamın mezarına gidiyorsun, mesela ben gidemiyorum ama ben hep affettim! Ben ölmeden önce de affettim. Annemin çektiği o ızdıraba, bize yaptıklarını anlıyordum sanki…”

Seda Sayan’dan Dikkat Çeken Çıkış! ‘Acun Ilıcalı’dan Önce…’

TV8’İ BEN ALACAKTIM…

Seda Sayan’dan Acun Ilıcalı ile ilgili de dikkat çeken itiraf geldi. “Belki bunu Acun da şimdi ilk defa duyacak” diyen Sayan, “Acun’un aldığı kanalı önce ben alacaktım! Acun çok zeki bir adam, Acun’un bir kanalı alması çok daha akıllıca ve yönetmesi daha kolay neden; çünkü Acun’un elinde formatlar var. Kendini update eden, yetiştiren, dünyayı takip eden inanılmaz zeki bir adam Acun. Acun Ilıcalı, benim gördüğüm televizyoncuların içindeki en zeki adamlardan biri. Ben alsaydım zarar ederdim, onun için vazgeçtim. Acun hak etti de ben onu hep alkışladım, alkışlıyorum. Ben iyi ki almamışım zarar ederdim! Batacaktım, 3 tane evim var onlar da gidecekti” ifadelerini kullandı.

Seda Sayan’dan Dikkat Çeken Çıkış! ‘Acun Ilıcalı’dan Önce…’

“OĞULCAN YENİDEN EVLENMEME KARIŞMAZ …”

İlişkilerine dair de konuşan Seda Sayan, “Hiç pişman olmadım” dedi. “İstedim yaşadım” şeklinde sözlerine devam eden Sayan, “Talep gördüm, ben istedim ama istendim de! Yaşanması gerekiyordu. Ama bir sözümün yine arkasındayım. Ben flört etmeyi bilmiyorum. Siz flört ediyorsunuz, 6 ay flört ediyorsunuz aynı evde yaşıyorsunuz ayrılıyorsunuz! Ben gidiyorum evleniyorum aynı evde yaşıyorum yürümüyor ayrılıyorum. Şimdi yine bir şey olsa şimdi gider evlenirim. Ama evliliği düşünüyor musun dersen düşünmüyorum böyle iyiyim…” diye konuştu.

Seda Sayan’dan Dikkat Çeken Çıkış! ‘Acun Ilıcalı’dan Önce…’

Evliliklerinde başarısız olduğunu da belirten Seda Sayan, “Durdum şimdi, belki de evlensem olur… Tek başına yaşamak da kötü. Yardımcım da evine gidiyor, tek kalıyorum. Beraber oturup film izleyeceğin, hayatı paylaşacağın biri olmalı… Oğulcan karışmaz… Ben onun ne kadar iyi olmasını istiyorsam, o da benim iyi olmamı mutlu olmamı istiyor. Yaptığım kötü bir şey yoktur, ben kimsenin canını yakmam, eğer birisiyle bir şey yaşanacaksa da yaşanır” dedi.

Seda Sayan’dan Dikkat Çeken Çıkış! ‘Acun Ilıcalı’dan Önce…’

“İYİ YETİŞTİRİLMİŞ BİR KIZ…”

Müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu ile ilgili de konuşan Sayan, “Benim idealimdeki gelinden çok, oğlumun mutlu olması önemli. Benim kafamda gelin modeli yok. İyi olsun yeter. İyi. Evet doğru. Oğlumu sevsin yeter. Ben çok eğlenceli bir kaynana olurum. Ben çok eğlenceli bir kadınım. Bana gelin olacak kız bence çok şanslı. Kendini ti’ye alan, kendiyle dalga geçebilen bir kayınvalidesi olacak. Benim çocuğum çok vicdanlı, vicdan içimizdeki Allah’ın sesi, inşallah Allah onun karşısına vicdanlı bir kızla evlilik yapmayı nasip etsin. Karşısına çıkarsın demeyeyim, Ezgi kırılmasın. Ezgi mutlaka ki öyledir. Vicdanlı bir kızdır. Ezgi güzel bakıyor, iyi yetiştirilmiş bir kız… Beğeniyorum. Bir gün kendi kararlarını kendileri verecekler” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı