Magazin

Seda Sayan’dan İşsiz Kalanlara Destek! 7 Gün Boyunca…

Seda Sayan, sosyal medya hesabından eğlence sektöründe nedensiz yere işsiz kalanlara destek olacağını belirtti. Farkındalık yaratmak için sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sayan, takipçilerinden ve sanatçı dostlarından alkış topladı.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, koronavirüs pandemisi nedeniyle sahnelerden bir süre uzak kaldı. 1 Haziran’da atılan normalleşme adımlarının hemen sonrasında Bodrum’da sahne alan Sayan, eğlence sektöründe nedensiz yere işsiz kalanlara destek olacağını belirtti.

SEDA

ALKIŞ TOPLADI

Farkındalık yaratmak için sosyal medya hesabından paylaşım yapan Seda Sayan takipçilerinden ve sanatçı dostlarından alkış topladı.

İnstagram hesabındaki profil fotoğrafını kırmızı renkle aydınlatan Seda Sayan, “Önümüzdeki 7 gün boyunca profilim kırmızı renkle aydınlatılmış olacak. Etkinlik/ eğlence sektöründe kendilerine ait olmayan hatalar ve mevcut süreç nedeniyle işsiz kalan insanlarla dayanışma içinde olacağım” ifadelerini kullandı.

SEDA

Seda Sayan’ın paylaşımına Sinan Akçıl, Semih’a Yankı, Siner Ertan ve Sevcan Dalkıran gibi ünlü isimler yorum yaptı. Seda Sayan gelebilecek olumsuz eleştirilere karşı gönderisinin yorumlarını sınırlandırmayı tercih etti.


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 12:19

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı