Magazin

Serdar Ortaç En Büyük Pişmanlığını Açıkladı: ‘Bir Daha Asla…’

Bir dönem kumar tutkusu ile çok defa gündem olan Serdar Ortaç, yeni açıklamalarda bulundu. Çok pişman olduğunu dile getiren şarkıcı, “Bir daha asla oymamam” dedi.

Serdar Ortaç, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye samimi açıklamalarda bulundu. Hiçbir zaman birikim yapmadığını söyleyen ve kumar merakı yüzünden zor günler geçirdiğini belirten şarkıcı, tövbe ettiğini açıkladı.

“HEPSİNİ SATTIM…”

“Hiç biriktirmedim. Hatta en büyük pişmanlığım da budur” diyen Ortaç, “Bir evim, bir arabam ve bisikletim var. Evet, bu kadar. Eskiden beş evim vardı. Ama hepsini sattım” ifadelerini kullandı. “Bir sürü parayı kumara harcadım. Bir sürü parayı da çevreme dağıttım” diyerek sözlerine devam eden sanatçı, “Borç isteyen herkese borç verdim. Geri alamayacağımı hiç düşünemedim ve hiçbirini de geri alamadım. Asla bir daha kumar oynamam, çok pişmanım. Hayatımda yaptığım en büyük hata” şeklinde konuştu.

Serdar Ortaç En Büyük Pişmanlığını Açıkladı: ‘Bir Daha Asla…’

“BAŞKASI OLSA NEYİM VARSA ALIRDI…”

Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili de sorulara yanıt veren Serdar Ortaç, karşılıklı bir sessizlik sözleşmesi yaptıkları iddialarını yalanladı. “Hayır ama nafaka sözleşmemiz var. Ama zor duruma düşünce hepsini ödeyemedim. O da anlayış gösterdi” ifadelerini kullanan Ortaç, sözlerini şöyle tamamladı: “Altı aydır beni ‘Para para’ diye asla aramıyor. ‘Ne zaman paran olursa o zaman öde oğlum’ diyor. Başkası olsa mahkemeye gider, neyim varsa alırdı.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı