Magazin

Seren Serengil Hayaline Kavuştu: 2.5 Milyon Liraya Yat Aldı

Tatilini sık sık denizlerde yat kiralayarak geçiren ünlü sunucu Seren Serenigil, sonunda bir yat aldı... Ünlü sunucunun yatının değerinin ise 2.5 milyon lira olduğu konuşuluyor...

Ünlü sunucu Seren Serengil, yat almak için Marmaris‘e gitti… Yaz tatilini bol bol denizlerde geçiren ünlü sunucu bir yat sahibi olacak. Seren Serengil, “Marmaris’i çok seviyorum çocukluğumdan bu yana burada tatile gelirdik zaten burası daha sessiz ve sakin olduğu için tercih ettim, deniz tatilini çok seviyorum her yıl yat kiralıyordum bu yıl artık kendime almanın zamanı geldi diye düşündüm ve tabii ki köpeklerim de var onları da düşünerek aldım. İşlemleri için bekliyorum. Ben Bodrum’cu değilim, teknem şu an da Selimiye’de. Marmaris’e yerleşme düşüncem de var tabii ki” dedi.

Seren Serengil

DEĞERİ 2.5 MİLYON LİRA

Serengil’in aldığı teknenin 21 metrelik lüks motoryat sınıfında ve yaklaşık değeri 2,5 milyon Türk lirası olduğu öğrenildi. Ünlü şarkıcı ve sunucu teknenin satın alma işlemleri bitene kadar yaklaşık 10 gün Marmaris’te kalacağını da belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı