Magazin

Seyfi Dursunoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı: O İsimler Katılmadı!

Usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu, bugün Zincilikuyu Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Deniz Seki, Gülben Ergen, Gökhan Sezen gibi birçok isim katıldı. Sosyal medya hesaplarından Seyfi Dursunoğlu ile paylaşım yapan Cem Yılmaz, Erol Evgin gibi isimlerin cenazeye katılmaması dikkat çekti.

Kendine has tarzıyla milyonların gönlünde taht kuran Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu, zatüre tedavisi gördüğü sırada hayatını  kaybetmişti… 87 yaşında hayata gözlerini yuman usta isim, bugün Zincilikuyu Mezarlığı’ndan son yolculuğuna uğurlandı.

huysuz virjin

Seyfi Dursunoğlu’nun cenaze törenine Armağan Çağlayan, Deniz Seki, Gülben Ergen, Gökhan Sezen gibi ünlü isimler katıldı.

huysuz virjin

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Seyfi Dursunoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı . . Söylediği kantolar ve özel şovlarıyla bir döneme damga vuran Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu’nun cenazesi Zincirlikuyu Camii’sinden kaldırılarak Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi. Deniz Seki, Gülben Ergen, Gökhan Sezen gibi birçok ismin yanı sıra sevenleri ve yakınları Dursunuğlu’nu ebediyete uğurladı. . . Seyfi Dursunoğlu, bir röportajında bedeninin öldükten sonra kadavra olarak kullanılmasını istediğini söylemişti. Ancak Dursunoğlu’nun söz konusu bu isteğinin vasiyetinde yer almadığı, sadece programdaki röportajında söylediği belirtildi. . . #seyfidursunoğlu #seyfidursunoglu #zincirlikuyu #magazin #magazinburada #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

TATİLDEKİ ÜNLÜLER CENAZEYE KATILMADI

Tatil sezonunu açan bir çok ünlü sanatçı usta isim Seyfi Dursunoğlu’nun cenazesine katılmadı… Cem Yılmaz, Erol Evgin, Ajda Pekka, Melek Baykal gibi bir çok ünlü, sosyal medya hesaplarından Seyfi Dursunoğlu’nun ölümünden dolayı ne kadar üzgün olduklarına dair paylaşımlar yaptılar. Ancak bir çok sanatçı tatilini yarıda bırakıp cenazeye katılmadı

KOAH HASTASIYKEN ZATÜRE TEDAVİSİ GÖRDÜ

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde tedavi gördüğü özel bir hastanede 2 gün önce hayatını kaybetmişti.

Dursunoğlu’nun ölüm nedeniyle ilgili hastaneden yapılan açıklamada, “KOAH hastası olan ve aynı zamanda 15 gündür hastanemizde pnömoni (zatürre) tedavisi gören değerli sanatçımız Seyfi Dursunoğlu’nu maalesef bugün saat 16.45’te kaybettik” ifadelerine yer verilmişti.


Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 19:43

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı