Magazin

Şeyma Subaşı Çok Mutlu Oldu: Markası Çıkar Çıkmaz Tutuldu

Şeyma Subaşı Babe Activewear isimli markasını çıkardı... Ürünleri satışa çıkar çıkmaz büyük bir beğeni yakaladığını açıklayan Subaşı, bu durumdan çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde yeni giyim markası Babe Activewear‘i duyuran Şeyma Subaşı, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi‘nde görüntülendi. Kendi markasının ürünleri ile objektiflere poz veren Subaşı’nın keyfi ise bir hayli yerindeydi.

ÇIKAR ÇIKMAZ SATILDI

Ürünlerinin satışa sunulduğu andan itibaren hızla tükendiğini söyleyen Şeyma Subaşı, “Ürünlerimiz çıktığı günden itibaren harika bir satış rakamı yakaladı. Ve beni de en çok mutlu eden geri dönüşler oldu. Ürünleri alan kişiler o kadar memnun olmuşlar ve o kadar güzel yorumlar geldi ki, gerçekten bu beni inanılmaz memnun etti.

Çünkü benim için esas olan benim ürünümü satın alan kişilerin gerçekten ürünün kalitesinden ve onu üstünde taşımalarından mutlu olmaları. Durum böyle olunca da ekstra mutlu ve motive oldum. Yakın zamanda yeni ürünler ve tasarımlar koleksiyonumuza eklenecek” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı