Magazin

Sıla Hanım Utanacak! Burcu Yılmaz Kadınlara Seslendi

Müzisyen Özer Arkundan'dan şiddet gördüğünü iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulunan Burcu Yılmaz tüm kadınlara seslendi

Özer Arkun tarafından şiddet gördüğünü söyleyen Burcu Yılmaz, yaşadığı anları kafasından ne olursa olsun sileceğini açıkladı. Şiddet gören hiç bir kadının susmaması gerektiğini anlatan Yılmaz, şiddet gördüğü haberleriyle hala konuşulmaya devam ediyor.Rubato grubu solisti Özer Arkun’un Burcu Yılmaz’a şiddet uyguladığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Evlilik hazırlığı yaptığı kız arkadaşının şikayeti üzerine Arkun’a, tehdit suçundan soruşturma başlatılmıştı. 4 ay uzaklaştırma emri alan Özer Arkun’un avukatı ise iddiaların gerçek dışı ve kurgu olduğunu söylemişti.

“ŞİDDET GÖREN HİÇ BİR KADIN SUSMASIN”

Şiddet gören hiç bir kadının susmaması gerektiğini anlatan Yılmaz, yaşanan sürecin görüntülerinin yanlızca bir kısmı bunlar olduğunu , olayın iç kısmını görmeye ne izleyenlerin ne annei babasının yüreğinin dayanmayacağını belirtti

“PSİKOLOJİK ŞİDDET GÖRDÜM”

Yaşadığı fiziksel şiddet sonrasında ağır psikolojik şiddet gördüğünü söyleyen Burcu Yılmaz, yaşanan olaylardan sanatçının yakın arkadaşları ve yakın çevresi dahil herkesin bildiğini ve özellikle Sıla olmak üzere yanında olan herkese teşekkür ettiğini bellirtti.

“YAŞADIKLARIMI SİLMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Yaşadığı şiddetin izlerini psikolojik olarak henüz atlatamadığını anlatan Yılmaz, yaşadıklarını ancak kendisinin ve yaşayanların anlayacağını açıklarken bu yaşadıklarını ve eski sevgilisini aklından çıkarmak için elinden geleni yapacağını belirtti ve herkesten bu süreci takip etmesini rica etti.

SILA SÖYLEDİKLERİNDEN UTANACAK
SILA HANIM UTANACAK
Özer Arkun’un menajeri Gerçek Taşlıoğlu ise Özer Arkun’un suçsuz olduğunu ispatlayacaklarını, asıl şiddet görenin Arkun olduğunu, bunu kendisinin de gördüğünü idda ederken, bu söylenenlerden herkes gibi Sıla Gençoğlu’nun da utanacağını belirtti.

SILA’NIN OLAYLA İLGİLİ YORUMU

“Bugün müzisyen arkadaşım Özer Arkun’un bir kadına karşı işlediği şiddet suçunun haberini aldım. Bu kadar yakınımda, yıllardır birlikte işlere imza attığımız ve şiddetin emaresini görmediğim birinin yaptıkları karşısında hayret, dehşet, şaşkınlık, üzüntü ve öfke içindeyim. ‘Ama’, ‘Fakat’ demeden mağdur kadının tarafında olduğumu, elimden ne gelirse de yapmaya hazır olduğumu, Özer Arkun’la profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdiğimi de kamuoyu ile paylaşmak isterim. Şiddet, hiç ummadığımız yerlerden çıkıp, bizi şaşırtmaya devam edecek belli ki… Bize düşen, dilsiz şeytanlara dönüşmemek…”


Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 11:42

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı