Gündem

Sivas’taki KYK yurdunda karantina altındaki öğrenciler için moral etkinliği

KYK İl Müdürlüğünce yurt bahçesinde düzenlenen etkinlikte, KYK çalışanları, çalınan çeşitli şarkılara eşlik edip, çiftetelli oynadı.

“Bir Sivaslı uğruna”, “Lingo lingo şişeler”, “Uzun ince bir yoldayım”, “Memleketim” ve “Ölürüm Türkiyem” adlı şarkıların çalındığı moral etkinliğinde, özel kıyafetli bazı çalışanlar da dikkati çekti.

Sivas’taki KYK yurdunda karantina altındaki öğrenciler için moral etkinliği https://t.co/7gfn5IRD6d pic.twitter.com/Bn8uMHmtdX

— Sputnik Türkiye (@sputnik_TR) March 29, 2020

​Karantinada tutulan öğrenciler ise bulundukları odaların pencerelerine çıkarak, alkışlar ve ıslıklarla KYK personeline katıldı.”En büyük Türkiye” ve “En büyük Sivas” tezahüratlarında bulunan öğrenciler, Kovid-19 nedeniyle camilerden yapılan duaya da eşlik etti.

KYK İl Müdürü Erdoğan Tunç da elinde Türk bayrağıyla etkinliğe katılarak öğrencilere moral verdi.

Bu arada karantinadaki öğrencilere, Sivas Valisi Salih Ayhan’ın etli ekmek, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in de katmer ikram ettiği öğrenildi.

Mısır, İskoçya, İrlanda ve Sudan’dan Sivas’a getirilerek yurtlarda karantina altında tutulan öğrenciler için moral etkinliği: KYK çalışanları, çalınan çeşitli şarkılara eşlik edip, çiftetelli oynadıhttps://t.co/P2cyvOlqo6 pic.twitter.com/Q8YXkhSaCO

— Sputnik Türkiye (@sputnik_TR) March 29, 2020

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı