Spor

Son dakika! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim taburcu edildi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in corona virüsü testi pozitif çıkmış ve karantina altına alınmıştı. Terim’in tedavisinin yapıldığı hastane açıklama yaptı ve tecrübeli teknik adamın taburcu edildiği duyurdu.

İşte hastaneden yapılan o açıklama:

“23 Mart 2020 tarihinde Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir. Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle.”

G.Saray açıkladı! Albayrak Günay ve Terim… Galatasaray Kulübü, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcısı Yusuf Günay ve teknik direktör Fatih Terim’in sağlık durumlarıyla ilgili çıkan haberlere resmi sosyal medya hesabından yayınladığı yazıyla açıklık getirdi.haberin devamı

DİĞER

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı