Magazin

Songül Karlı’dan Eski Eşine: Adam Olsa Benim Paramı Yemez

Sunucu Songül Karlı, 20 milyon TL’sine eski eşi Metin Yüncü tarafından el konulduğunu ileri sürdü. Karlı, "Paramı versin rahat etsin. Dişimle, tırnağımla kazandım. Ben köy köy gezdim. Adam olsa benim paramı yemez" dedi.

Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü hakkında Uçankuş’a çok konuşulacak açılamalarda bulundu. Eski eşinin 20 milyon TL’sini aldığını ifade eden Karlı, “Ben elimi eteğimi çektim, söylemem gerekenleri de söyledim. Benlik bir şey yok. Paramı versin rahat etsin. Dişimle, tırnağımla kazandım. Ben köy köy gezdim. Adam olsa benim paramı yemez” ifadelerini kullandı.

OZAN GÜVEN ÇOK SİNİRLİYDİ

Kadına şiddet konusunda da açıklamalarda buluna Songül Karlı, şunları söyledi: “Ben bir havaalanında karşılaşmıştım onunla (Ozan Güven ile)… ‘Merhaba’ dedim, çok sinirliydi. Tiyatrocuların geneli sempatiktir, tatlıdır. Ona da çok şaşırmadım. Hiç hoş değil. En fazla kapıyı çarpıp gidersin, evi terk et dersin. Ben de şiddete maruz kaldım. Öyle çok büyük şiddet değildi.”

BİKİNİ POZLARI OLAY OLMUŞTU

Arkadaşlarıyla birlikte Alaçatı’da tatil yapmaya başlayan 45 yaşındaki Songül Karlı, bikinili pozlarıyla sosyal medyada gündem olmuştu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

45’lik Songül, bikinili pozlarıyla sosyal medyayı salladı . . Arkadaşlarıyla birlikte Alaçatı’da tatil yapmaya başlayan 45 yaşındaki Songül Karlı, bikinili pozlarıyla sosyal medyayı salladı. . . Siz Songül Karlı’nın bu fotoğraflarını nasıl buldunuz? . . #songülkarlı #alaçatı #bikini #tatil #magazin

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı