Ekonomi

Süper Loto 21 Ocak 2021 sonuçları Milli Piyango Online adresinde!

Süper Loto sonuçları 21 Ocak 2021 tarihli çekiliş sonrasında Milli Piyango Online adresi üzerinden paylaşıldı. Çekilişte büyük ikramiye tutarı 31 milyon 308 bin liranın üzerinde olacak. Peki, Süper Loto 21 Ocak 2021 sonuçları, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği çekiliş sonuçları bugün belli oldu. Büyük ikramiye tutarının 31 milyon 308 bin liranın üzerine çıkmasının beklendiği çekilişte 6 talihli numara belirlenecek. 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenlerin ikramiye almaya hak kazanacakları çekilişte 6 bilen çıkması halinde büyük ikramiyenin sahibi olacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 21 OCAK 2021 MİLLİ PİYANGO ONLİNE

Talihli adayları çekiliş sonuçları canlı olarak Milli Piyango TV üzerinden takip edebilecekler. Çekilişlerin tamamlanmasının hemen ardından da “millipiyangoonline.com” üzerinden bilet sorgulama işlemleri yapılabilecek.

BİLET SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

21 Ocak 2012 çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşti. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasıyla birlikte de bilet sorgulama kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Dileyen şans oyunu tutkunları bilet numarası ile sorgulama yapacak dileyen de tek tek numaraları kontrol edecek.

Her kolon bedeli olarak talihli adaylarından 3 TL’nin alındığı Süper Loto oyunu Milli Piyango mobil uygulamasından, “millipiyangoonline.com” adresinden ve bayilerden kolaylıkla oynanabiliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı