Ekonomi

Süper Loto’da büyük heyecan! 13 Eylül Süper Loto ikramiyesi ne kadar? Süper Loto hangi gün çekiliyor? Süper Loto çekiliş sonuçları canlı yayın

Sisal Şans olarak her hafta 3 gün Süper Loto canlı çekilişi yapılmaktadır. Büyük ikramiye dağıtılmaya devam ettikçe heyecan ve umut artıyor. Birçok insan ikramiyeyi duyunca 'Süper Loto hangi gün çekiliyor? ' sorusunun yanıtını merak ediyor. Şans oyunu severler her hafta olduğu gibi 13 Eylül 2020 Pazar Süper Loto çekilişini Milli Piyango Online üzerinden canlı izleyebilecek. Canlı çekiliş için Milli Piyango TV YouTube hesabını takip edebilirsiniz. Süper Loto'da kazandıran numaraları doğru bilerek büyük ikramiyenin sahibi olabilirsiniz. Süper Loto sonuçlarını öğrenmek için birçok insan 13 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları canlı yayın sorusunu üzerinde araştırma yapıyor. 13 Eylül Süper Loto ikramiyesi de en çok araştırılan bir diğer konu. İşte Süper Loto ile ilgili merak edilen detaylar.

En Güncel

Süper Loto çekilişi haftanın 3 günü Milli Piyango Online üzerinden canlı çekilişi gerçekleşiyor. Süper Loto oynayan insanlar bugün yani 13 Eylül Pazar günü çekilişinin sonuçlarını merak ediyor. Süper Loto ikramiyesiyle göz kamaştırıyor. Birçok insan Süper Loto ikramiyesi ne kadar? sorusunun yanıtını araştırıyor. Süper Loto çekilişinin üç farklı günü vardır. Haberimizde Süper Loto ile ilgili birçok detaya ulaşabilirsiniz. İşte 13 Eylül Süper Loto ikramiyesi ve genel olarak Süper Loto hakkında detaylı bilgiler. 

13 Eylül Süper Loto saat kaçta? İkramiye ne kadar?

Zengin olma hayali kuran birçok insan 13 Eylül Süper Loto çekiliş saatini ve ikramiyesini merak ediyor. Süper Loto çekilişi için vatandaşların heyecanlı bekleyişi başladı. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto’nun 10 Eylül çekilişinde 6 bilen çıkmamıştı ve büyük ikramiye tutarı olan 18 Milyon devretmişti. Süper Loto’da devreden büyük ikramiye 18.698.020 TL.

Süper Loto hangi gün çekiliyor?

Süper Loto haftanın üç günü çekilmektedir. Birçok vatandaş Süper Loto’nun çekiliş günlerini merak ediyor. Süper Loto Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilmektedir. Saat 21:30’da çekiliş gerçekleşmektedir. 

Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Haberi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı