Magazin

Survivor Aycan Yanaç’tan ‘Şok Oldum’ İtirafı: ‘Elendikten Sonra Öğrendim…’

Survivor 2020 yarışmacısı Aycan Yanaç, adada olduğu dönemde A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör’ün yaptığı açıklamalara yanıt verdi. “Elendikten sonra öğrendim” diyen Aycan, “Bunu öğrenince üzüldüm ve şok oldum” şeklinde konuştu.

Survivor 2020 yarışmacısı ve milli futbolcu Aycan Yanaç, adada olduğu sırada kendisi ile ilgili “Benim oyuncularım burada kan ter içinde antrenman yaparken yarışmaya giden bir Aycan’ı çağıracağımı zannetmiyorum” yorumunda bulunan A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör hakkında açıklamalarda bulundu.

YouTube’da yayınlanan Sorgu Odası isimli programda konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yanaç, yarışma sonra bu açıklamayı öğrendikten sonra çok üzüldüğünü belirterek “Elendikten sonra bunu öğrendim. Bunu öğrenince üzüldüm ve şok oldum. Benim Suvivor’a giderken milli takımla böyle bir problemim yoktu. Onlarla böyle bir konuşmam olmadı” dedi.

Survivor Aycan Yanaç’tan ‘Şok Oldum’ İtirafı: ‘Elendikten Sonra Öğrendim…’

“TABİİ Kİ MİLLİ TAKIMI SEÇERDİM…”

Almanya’da Frensdorf kadın futbol takımında forma giyen Yanaç, Güngör’ü yalancı olmakla suçladı. “Survivor ve milli takım arasında bir seçim yapmam gerekse tabii ki milli takımı seçerdim” diyen Aycan sözlerine şöyle devam etti: “Survivor yokken benim hayatımda futbol vardı. Benim Necla hocayla görüşmem bile olmadı. Kaç yaşına gelmişsin, milli takımın başında bir antrenörüsün, böyle bir yalanı nasıl söylersin sen? Ben bunu duyduktan sona gerçekten şok oldum çünkü Necla hocayla gerçekten hiçbir konuşmam olmadı. Hatta hala da böyle bir konuşma yapmadık.”

Survivor Aycan Yanaç’tan ‘Şok Oldum’ İtirafı: ‘Elendikten Sonra Öğrendim…’

“ARAMASINI BEKLEDİM…”

Yarışmadan elendikten sonra Necla Güngör’ün kendisini aramasını beklediğini de belirten Aycan, “Belki kendine ‘Tamam ben Aycan’la böyle bir konuşma yapmadım, böyle bir yalan söyledim, acaba belki aramı düzeltir miyim, gönlünü alabilir miyim’ diye sormuştur diye düşündüm. Ben bunu bekledim” diye konuştu.

Survivor Aycan Yanaç’tan ‘Şok Oldum’ İtirafı: ‘Elendikten Sonra Öğrendim…’

“Ona kızgın değilim sadece hala şoktayım. Neden böle bir şey söyledin? Beni ararsa konuştuktan sonra fikirlerim de değişebilir” şeklinde sözlerine devam eden Yanaç, “Necla hoca olduğu sürece milli takımdan teklif gelse de kabul etmem. Necla hocanın kafasında kurup böyle bir konuşma yapması beni gerçekten üzdü. Böyle bir şey olsa Almanya’da milli takım hocası benimle gurur duyar ve desteklerdi” diye de ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı