Magazin

Survivor Sercan ve Aycan Yakınlaştı: Uyurken Fotoğrafını İfşaladı

Survivor'da yarışan Aycan Yanaç, diğer Survivor yarışmacıları ile birlikte Sercan Yıldırım'ın kardeşinin düğününe katıldı...Düğünün ardından Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç Çeşme'de tatil yapmak için yola koyuldu. Yanaç, arabada uyurken Yıldırım o anı ifşa etti.

Survivor yarışmasının final yapmasından sonra adada başlayan arkadaşlıklar İstanbul’da da devam ediyor.  Survivor programında birbirlerine “çikolata partisi yapma” sözü veren muhteşem üçlü, partiden önce Sercan’ın kardeşinin düğününde bir araya geldi. Düğünün ardından Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç Ege’nin incisi Çeşme’nin yolunu tuttu.

AYCAN VE SERCAN

İFŞA ETTİ

Araba yolculuğu sırasında ikiliye Yasin Obuz’da eşlik etti. Aycan, Sercan ve Yasin Çeşme yolculuğu sırasında yaşadıkları eğlenceli anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Sosyal medya üzerinden laf atan Survivor yarışmacıları seyahatte birbirlerini ifşa etmeyi ihmal etmedi.

Arabayı süren Sercan Yıldırım arka koltukta uyuyan Aycan’ın fotoğrafını çekerek paylaştı. Fotoğrafa aralarında çeken diyalogları da yazan Sercan Yıldırım, “SY: Yolda bile uyuyor, A.Y: Sanane uyurum, S.Y: Ok” ifadelerini kullandı.

AYCAN SERCAN ÇEŞME


Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 15:42

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı