Magazin

Survivor’da Bir İlk Yaşandı!

Survivor yarışmasında dün akşam bir ilk yaşandı. Dokunulmazlık oyunu canlı olarak oynanan Survivor 2020'de, finale kalan dört isim arasından ipi göğüsleyen oyuncu Berkan oldu.

Dokunulmazlık oyunu canlı yayında oynandı. 14 temmuz tarihinde İstanbul’da canlı olarak yayınlanacak final isimleri ise son olarak Elif’in elenmesiyle Cemal Can, Barış, Yasin ve Berkan olmuştu.

Cuma günü yapılması beklenen konsey ise Acun Ilıcalı tarafından iptal edildi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNUN KAZANANI KİM OLDU?

Survivor 2020’de son dörde kalan yarışmalar dün yapılan oyunda kura yöntemi ile eşleştiler. Çekilen kurada Yasin-Cemal Can, Barış-Berkan isimleri eşleşti. Yarışmacılar dinlenebilsinler diye çapraz yapılan kuranın kazanan ismi Yasin ile oynadığı son oyunu da alarak skoru 4-2 yapan Barış oldu.

Dokunulmazlık oyununda Berkan ile Cemal Can 6 turun sonunda 3-3 berabere kaldılar. Dokunulmazlık için son defa parkura çıkan ikili arasında yarışmayı kazanan isim Berkan oldu.
Dokunulmazlık için karşılaşan ikili arasında ki oyunun kazanan ismi 5-1 galip gelerek günün birincisi olmaya hak kazandı.

Dokunulmazlık oyununun 2. adayı cumartesi günü canlı yayında oynanacak oyun ile belli olacak. Eğer Berkan oyunu tekrar alırsa SMS oylamasına çıkmaya hak kazanacak. Ancak başka bir ismin kazanması durumunda Berkan ile final oyunu oynanacak ve kazanan isim belli olacak.

SURVİVOR 2020 FİNAL MEKANI BELLİ OLDU

Survivor 2020’nin canlı olarak yayınlanan 132. bölümünde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Survivor’ın İstanbul’daki büyük finalinin nerede yapılacağını ilk defa duyurdu. Acun Ilıcalı, 13 ve 14 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan Survivor 2020 finalinin Galataport’ta olacağını açıkladı.

Galataport final bölümleri için özel olarak hazırlanıyor. Yarışmacılar uçaktan indikten sonra tekneyle final alanına gelecek.


Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 11:36

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı