Magazin

Tarkan’dan Kafaları Karıştıran Nisa Hamlesi! Bu Kez de…

Tarkan geçtiğimiz günlerde Twitter’dan takip ettiği Survivor Nisa’yı takipten çıktığı ortaya çıktı. Nisa ise “Onu seviyorum, takipten çıkarmayacağım” açıklamasında bulundu.

Megastar Tarkan’dan geçtiğimiz günlerde ilginç bir hamle geldi. Twitter hesabında 3,6 milyon takipçisi bulunan ve yalnıza 21 kişiyi takip eden ünlü şarkıcının, Nisa Bölükbaşı’nı takibe alması herkesi şaşırtmıştı. Tarkan’ın bir süre sonra Survivor Nisa’yı takip etmeyi bıraktığı ortaya çıktı. Nisa ise “Onu seviyorum, takipten çıkarmayacağım” dedi.

ONU SEVİYORUM

Survivor yarışmacılardan Nisa Bölükbaşı, Twitter’da Tarkan’ın kendisini takip etmesi üzerine şu açıklamayı yaptı: “Ben Twitter’ı hiç kullanmıyordum. Kardeşim, Tarkan’ın beni takip ettiğini söyledi. Çok şaşırdım. Tarkan’ı küçüklüğümden beri biliyorum ve şarkılarını dinliyorum. Onu takip edince beni takipten çıkardı. Onu seviyorum, takipten çıkarmayacağım.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Tarkan, Survivor Nisa’yı takibe aldı! . . Megastar Tarkan, Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı’nın avokadolu çorabını paylaşıp “Nbfc’ye çok teşekkürler” yazdığı tweetini beğendi. 10 yıllık Twitter hesabından sadece 22 kişiyi takip eden ünlü şarkıcı, Nisa’yı da takip etmeye başladı. . . #tarkan #nisa #survivornisan

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı