Magazin

Tehdit Mesajları Alan Ozan Güven’den Sosyal Medya Hamlesi

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği öne sürülen Ozan Güven, ailesi ve kendisi tehdit edildiği için Instagram hesabını kısıtladı. Ozan Güven, Instagram'da kendisinden bahsedilmesini engelledi.

Sevgilisi Deniz Bulutsuz‘u darp ettiği iddia edilen Ozan Güven, gündeme bomba gibi düşmüştü… Savcılık ifadeleri ve darp raporlarının ortaya çıktığı olayda oyuncu Ozan Güven, birçok kesim tarafından tepkiyle karşılaştı.

TEBDİR GECİKMEDİ

Ünlü oyuncu Ozan Güven, sosyal medyada kendisine ailesine yönelik yazılan tehditler üzerine Instagram‘da kendisinden bahsedilmesini engelledi.

Instagram ayarlarından bir hesaptan başka hesapların bahsetmesi engellenebiliyor.

Ayarlar’da Bahsetmeler bölümünden “Şu kişiden @bahsetmelere izin ver” kısmından ‘Herkes, ‘Takip Ettiğin Kişiler’ ya da ‘Hiç Kimse’ seçilerek kimin hesabınızdan bahsedebileceğini seçebiliyorsunuz.

ozan güven engel

NE YAŞANMIŞTI?

Ozan Güven’in kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Deniz Bulutsuz ile yaşadığı aşk olaylı bitti. İddialara göre 45 yaşındaki oyuncu, geçen hafta sonu sevgilisi Bulutsuz ile kavga etti

Sözlü başlayan tartışma, Güven’in sevgilisini darp etmesiyle büyüdü. Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Deniz Bulutsuz, hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un, Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi.

“BİR SAATTEN FAZLA DARP EDİLDİM…”

Ozan Güven’in darp ettiği Deniz Bulutsuz, olayı doğruladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bulutsuz, “13 Haziran Cumartesi günü sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından, kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım” ifadelerini kullandı.

Kendisinin evden çıkmasına izin verilmediğini de dile getiren Bulutsuz, “Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım. Kadına şiddetin hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bir suç olduğu bir toplumda, ruh sağlığımı ancak psikolojik destek alarak koruyabildiğim bu hukuki süreç boyunca şimdiye kadar koruduğum sessizliğime ve mahremiyetime saygı duyulmasını rica ediyorum” diye ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı