Magazin

Tolga Karel’den Bir Radikal Karar Daha!

Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Oğuz karakteriyle hafızalara kazınan Tolga Karel, 2016 yılından Sarah Scott ile evlendikten sonra radikal bir karar alarak ABD'ye yerleşmişti. Daha önce iyi bir teklif gelmesi durumunda Türkiye'ye dönebileceğini söyleyen Karel, yeni bir karar daha aldı.

Yaprak Dökümü‘ ile şöhreti yakalayan Tolga Karel, 2016’da Sarah Scott ile evlenip ABD’ye yerleşmişti. Sağlık turizmine yönelik kurduğu şirket iflas edince 2018 yılında aylık 8 bin dolara TIR şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Daha önceki açıklamalarında iyi bir teklif gelirse dönerim diyen Karel, bundan sonraki hayatında tamamen ABD’de yaşama kararı aldı.

tolga karel TIR şoförlüğü

Eski oyuncu yaptığı açıklamada “Çocuklarımızın geleceği ve daha sakin, huzurlu bir ortamda büyümeleri için Florida’da küçük bir sahil kasabasına yerleşeceğiz” dedi.

Şoförlüğe devam edeceğini söyleyen Karel balıkçı teknesi alıp okyanusa açılma hayalinden de bahsetti. Tolga Karel’in ilk eşi Günay Musayeva’dan Cihangir adlı bir, Sarah Socott’tan da Mia ve Kenan adlı 2 çocuğu var.


Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 09:43

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı