Magazin

Ünlülerin ev halleri

01

Gösteri dünyasının ünlü isimleri alışılagelmiş görüntülerinin dışındaki hayatlarını da zaman zaman sosyal medyadan yayınlıyor. Özellikle de koronavirüs salgınından sonra kendilerini karantinaya alan isimler en doğal hallerini paylaşıyor…

02

Geçtiğimiz yılın kasım ayında anne olan Tülin Şahin kızıyla ev halini paylaştı.

Ünlü manken, yayınladığı bu fotoğrafa “Anne-kız keyfi” notunu düştü.

03

Karantina nedeniyle günlerini evde geçiren Aleyna Tilki sahnelere olan özlemini dile getirdi. Tilki, “Sahnede dans edemesek de evimizde tek başımıza dansediyoruz. Ama umarım her şey geçer ve sahnelerde buluşuruz. Çok ama çok özledim sizinle sahnede buluşmayı…” dedi.

04

Yeşilçam’ın usta ismi Hülya Koçyiğit, salgın nedeniyle dışarı çıkamadığı bugünleri bol bol kitap okuyarak, yemek yaparak ve evindeki bitkilerle ilgilenerek geçiriyor.

05

Koçyiğit, “Mutfakta vakit geçirmeyi çok seviyorum. Bugünlerde herkes gibi çoğunlukla mutfakta buluyorum kendimi. Kafa dağıtıyorum yemek yaparken. Mutfak, bir çeşit meditasyon yeri benim için. Sıkıntıdan hepimiz kendimizi yemeğe verdik ama bu süreci sağlıklı ve bağışıklığımızı güçlendirici yemeklerle geçirmeliyiz.” dedi

06

Sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yeşil ve tonları bana her zaman umut vermiştir. Pandemi sürecinde sahil kenarında, ormanda yürüyemiyorum belki ama ben de o enerjiyi evdeki çiçeklerden alıyorum. Bu sebeple şunu da eklemek istiyorum; lütfen sosyal izolasyona uyalım. Sonra yeniden çok daha güzel doğacak güneş.”

07

Eşi Kenan Doğulu ile arasındaki buzları etiren Beren Saat karantina günlerini spor yaparak geçirenlerden. Ünlü oyuncu bu paylaşımına ‘güçlü kal’ notunu düştü.

08

Ece Seçkin de tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsten korunmak için önlem amaçlı evde kendini karantinaya aldı.

Bütün vaktini evde geçiren Seçkin, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerini güldürdü.

Can sıkıntısından yüzünü streç filmle sardığı anları yayınlayan Seçkin, paylaşımına “Napıyorsunuz? Ben bugün de duruyorum” notunu düştü.

Seçkin’in çok sayıda yorum alan paylaşımını kısa süre sonra silmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı