Magazin

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses Evlenecek mi? Yasemin Şefkatli Açıkladı

Sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, 'Vadistanbul Fashion Room Turkiye Alışveriş Günleri' etkinliğinde ürünlerini sergiledi. Organizasyonda yer alan isimlerden biri olan Yasemin Şefkatli muhabirlerin sorularını yanıtladı. İdo Tatlıses’le uzun süredir birlikte olan Şefkatli, ilişkisi hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte o açıklamaların detayları…

Yasemin Şefkatli Vadistanbul’da gerçekleşen alışveriş etkinliğinde stant açtı ve markasının ürünlerini tanıttı. Organizasyon sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şefkatli, İdo Tatlıses’le olan ilişkisi hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

“İDO HER KONUDA BANA DESTEK OLUYOR”

"İDO HER KONUDA BANA DESTEK OLUYOR"

Ürünleri hakkında kısaca bilgi veren Yasemin Şefkatli, pandemi sürecini nasıl geçirdikleri sorulunca ‘o süreçte faydalı şeyler yapmaya çalıştıklarını’ belirtti ve “İdo’yla beraber bir klip çektik; ben çantalar için tasarım yaptım.” dedi. Sevgilisi İdo Tatlıses’in kendisine yardımcı olup olmadığı sorulduğunda ise “İdo her konuda bana destek oluyor; çok fikir veriyor” ifadelerini kullandı.

“TEKTAŞ 2 YILDIR VAR”

“TEKTAŞ 2 YILDIR VAR”

Parmağındaki tektaş yüzük gazetecilerin dikkatini çekince “Hep soruyorsunuz” diyerek esprili bir şekilde sitem eden Şefkatli, “Doğum günü hediyem… Aramızda söz yüzüğü gibi taktık ama iki yıldır var bu.” şeklinde cevap verdi.

“ŞU AN EVLİLİK YOK”

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çiftinden sevenleri artık evlilik haberi bekliyor. Ancak Şefkatli, şu an için evlilik düşünmediklerini belirtti ve  “İkimiz de daha çok genciz. Şu an her şey güzel gidiyor” dedi.

KIZI GİBİ SEVİYOR

İdo Tatlıses’in annesi Derya Tuna da bu ilişkiyi onaylıyor. Tuna, Şefkatli’yi kızı gibi sevdiğini söylemişti.


Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 18:38

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı