Magazin

Yasin’den Nisa’ya Veryansın: ‘Pisliğin Tekisin! Sercan’la…’

Survivor'da sık sık gerginlik yaşayan Nisa ve Yasin arasındaki sular sosyal medyada da durulmuyor... Yasin, sosyal medya hesabından Nisa'ya ateş püskürdü...

Survivor‘da sık sık tartışan Yasin ve Nisa arasındaki gerilim, yarışma sonrasında da devam etti. İkili, bu kez sosyal medyada karşı karşıya geldi. Yaptığı paylaşımlarda Nisa‘nın arkasından konuştuğunu ifade eden Yasin Obuz, kendi çabası sayesinde Nisa’nın yarışmaya devam ettiğini ifade etti.

Nisa’ya yönelik atışmasında Evrim’i de diyaloğun içerisinde dahil eden Yasin Obuz, ‘Evrim yılansa, sen çıngıraklı yılansın nankör’ ifadesini kullandı.

Yasin Obuz, Twitter gündemine oturdu. Bunun üzerine yaptığı paylaşımları silen Yasin Obuz, akabinde ‘Mesaj alınmıştır bum’ paylaşımını gerçekleştirdi.

ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ

Obuz mesajında “Nisa hanım senin gibi nankör ve kindar bir insan hayatımda tanımadım bir de mızmız. Sandın ki tüm erkekleri eline alıp hepsini oynatacaksın istediğin gibi ama nankörlüğün bedelini eleyerek ödedin.
yasin nisa

Sercan’la da senin için konuşan bendim olaylar kapansın diye… Bildiklerimi açıklarsam yer yerinden oynar. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Pisliğin tekisin” yazdı.
yasin nisa

Yasin’in paylaşımları herkesi şoke etti. Yasin o paylaşımlarının ardından ise mesajlarını sildi ve “mesaj alınmıştır bum” yazdı.
nisa yasin

Yasin daha sonra da instagram hesabından hayranlarına teşekkür ederek yine ince bir göndermede bulundu.


Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2020, 15:42

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı