Magazin

Yıldız Tilbe İlhamını Kaybetti: ‘Artık Sevemiyorum’

Yıldız Tilbe önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle bir araya geldi. Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yıldız Tilbe, "Artık sevemiyorum. Artık sevmeyeceğim değil, sevemiyorum. Akıllıca da, delice de sevemiyorum"dedi...

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe geçtiğimiz günlerde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluştu. Yıldız Tilbe, korona döneminin ardından verdiği konserde yeni imajıyla da dikkat çekti

yıldız tilbe

“BEYAZ OLAYIM DEDİM, SARIDA KALDIM”

Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tilbe, yeni imajı hakkında da konuştu. Şarkıcı, konuyla ilgili, “Beyaz olayım dedim. Beyaz yapamadılar. Sarı saçta kaldım” ifadelerini kullandı.

“BENDE DE HASTA OLMA PSİKOLOJİSİ VARDI”

Harbiye’de 12 konser vereceği yönündeki sorulara Tilbe, şu şekilde yanıt verdi:

Bu kötü koronavirüs günlerinden sonra çalışmak bize ilaç gibi geldi. Evde otura otura hasta olmuştum. Sahne alacağım için çok mutluyum. Toplumda olduğu gibi bende de hasta olma psikolojisi vardı. Hiçbir şey çıkaramadım yeni şarkı olarak. Kimseyle görüşmedim, ellerimi hep yıkadım, maskemi hep taktım.

“ARTIK SEVEMİYORUM”

Muhabirlerin “Bu kadar güzel aşk şarkıları yapan bir kadın nasıl sever?” sorusuna Yıldız Tilbe, “Artık sevemiyorum. Artık sevmeyeceğim değil, sevemiyorum. Akıllıca da, delice de sevemiyorum” sözleriyle cevap verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı